تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، خیابان فرید افشار، خیابان دولتشاد شرقی، نبش جام، پلاک ۱، طبقه۲ غربی، واحد ۹
صندوق پستی: ۸۵۴۷-۱۵۸۷۵
تلفـن: ۸۸۵۴۶۶۱۹ | ۸۸۵۴۶۶۲۰ | ۸۸۵۴۶۶۲۱ (۹۸۲۱+)

 

درحالی که با امضای قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی و بازگشت توتال و شرکت نفت چین به صنعت نفت ایران، فصل جدید ورود سرمایه‌های خارجی به صنعت نفت ایران آغاز شده است، نمایشگاه انرژی کیش در روزهای آغازین سال 2018 میلادی فصل جدیدی از ورود سرمایه‌گذاران به صنعت نفت کشور را می‌گشاید.به گزارش ستاد خبری با گذشت نزدیک به دو سال از اجرایی شدن برجام و آغاز روند لغو تحریم‌های بین‌المللی، صنعت نفت ایران دوره جدیدی از جذب سرمایه گذاری خارجی را آغاز کرده است و تاکنون ده‌ها شرکت خارجی به طور مستقیم برای حضور در این صنعت کلیدی اعلام آمادگی کرده‌اند.

 درحالی که پس از ورود توتال و شرکت نفت چین به پروژه بزرگ فاز 11 پارس جنوبی، عملا سد تحریم‌های صنعت نفت شکسته شده و دوره جدیدی از ورود سرمایه خارجی به این صنعت آغاز شده است، چهاردهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی کیش که با رویکرد "سرمایه‌گذاری" برگزار می‌شود، دور جدیدی از ورود سرمایه خارجی به صنعت نفت را کلید خواهد زد.

این درحالی است که امسال در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش که با "رویکرد سرمایه‌گذاری" از دوم تا پنجم بهمن‌‌ماه در این جزیره برگزار می شود، شرکت‌های خارجی به‌طور مستقیم حضور خواهند داشت تا نسبت به انتخاب شرکای داخلی خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، شرکت‌هایی از کشورهای چین، هلند، هندوستان، ترکیه، كره جنوبي، آذربايجان، مالزي، فرانسه، اتريش، امارات متحده عربي، اسپانيا، آلمان، بلژيک، استراليا و روسيه در نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش حاضر خواهند بود.

در این نمایشگاه آخرین فرصت‌ها و ظرفیت های سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب، برق و انرژیهای نو عرضه می شود.

انتظار می‌رود با لغو عملی تحریم‌های ایران، به خصوص در صنعت نفت، دوره جدیدی از مشارکت‌های بین‌المللی در قلب اقتصادی کشورمان آغاز شود. نمایشگاه امسال با حمایت وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران، انجمن سازندگان تجهيزات صنعت نفت ايران، سندیکای صنعت برق ایران، شرکت طراحی و مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی (اسپک( در مساحتی به وسعت 21 هزار متر مربع برگزار می‌شود.

در دوره گذشته این نمایشگاه که سال گذشته برگزار شد، 200 شرکت از کشورهای مختلف در 18 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی برگزار شد، شرکت‌های داخلی و بین‌المللی، محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری خود را به بازدیدکنندگان عرضه کردند. معرفی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در کشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مربوط به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، آب، برق و انرژی های نو؛ همچنین شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنایع و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان‌های دولتی ذیربط از دست‌اندرکاران صنایع مذکور از اهداف این نمایشگاه است.

علاوه بر این، ایجاد ارتباط مستقیم و رودررو میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف، ایجاد یا ارتقا رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها، تبادل فکر و فناوری و محصول میان شرکت‌‌کنندگان داخلی و خارجی و ایجاد ارتباط تجاری میان آن‌ها از دیگر اهداف نمایشگاه انرژی کیش اعلام شده است.

  •  

    messe.jpg - 38.68 kb

  • UFI_MemRGB1.jpg - 8.59 kb
  • spec.jpg - 564.8 kb
  • gss.jpg - 23.92 kb
  • toospeyvand.jpg - 21.83 kb
  • wetco.jpg - 26.06 kb
  • NIDC.jpg - 8.63 kb
  • sponsor_15.png - 20.87 kb

© کلیه حقوق متعلق است به شرکت نمایشگاهی سپنتاس 2015